Menu Back

© 2018 Henry Jones Coffee - All Rights Reserved.


Corporate
About Us

About Us

Beklentilerinizin Üzerinde

Firmamız ticarette yılların verdiği paylaşım, güven, saygı ve hizmet anlayışıyla 2015 senesi itibariyle HENRYJONES markasının lansmanını yapmıştır.

Ortaklarımız yakın dostluğunun meydana getirdiği enerji ile gün geçtikçe genişleyen ailemize yıl içerisinde sizden gelen sevgi ve memnuniyetinizi HENRYJONES markası çatısı altında büyüterek; yeni noktalarda, yeni mekanlarla, yeni aile bireylerini mutluluğumuza dahil etmeye devam etmektedir.

Yola çıktığımız ilk günden beri; gönül verdiğimiz, aşk ile yaptığımız ve sürekli gelişim içerisin de aktif tutmaya çalıştığımız siz değerli misafirlerimizin memnuniyetlerini de baz alarak daha geniş aile bağları kurmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Oldukça genç bir kuruluş sayılmamıza rağmen işimize olan inancımız, tecrübelerimiz ve kalıcı bir yer edinme isteğimiz bize şimdiden prestijli projelere imza atma fırsatı sağlamıştır.

Siz değerli misafirlerimize ÖZEL tasarım mekanlarımız da AYRICALIKLI deneyimler yaşatmayı hedef alarak HENRYJONES markası içinde;  kendimizden yola çıkarak en iyisini sunmayı hedefledik.

Her biriniz bizler için puzzlen en değerli parçasısınız.

Her daim tercihiniz olmak dileklerimizle.